توهین به مقدسات مسلمانان را به شدت محکوم می‌کنیم

مسگریان

توهین به مقدسات مسلمانان را به شدت محکوم می‌کنیم

رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: ما نمایندگان مردم همدان در پارلمان محلی توهین به مقدسات مسلمانان را به شدت محکوم می‌کنیم.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در جلسه صحن علنی شورا با تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران با وفای وی، اظهار کرد: در جای جای شهر همدان برای تعظیم شعائر اسلامی و شناساندن و بیان حرکت امام حسین (ع) در دفاع از دین، شاهد برپایی عزاداری‌های با شکوهی هستیم.
وی با تأکید بر اینکه به فرموده پیامبر گرامی اسلام، امام حسین (ع) علت بقای اسلام است، گفت: این امام بزرگوار با ایثار و اهدای آنچه در اختیار داشت برای بقای دین و قرآن تلاش کرد.
رییس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: امروز دو میلیارد نفر در سراسر جهان پیرو دین اسلام هستند و روز به روز نیز شاهد رونق بیشتر گرایش به اسلام هستیم.
مسگریان به حضور گسترده و پرشور مسلمانان و غیرمسلمانان در راهپیمایی عظیم اربعین اشاره کرد و افزود: با این حرکت‌ها امام حسین (ع) هر روز بیشتر از گذشته به جهانیان شناسانده می‌شود و قرآن و اسلام پایدار می‌ماند.
وی با اشاره به حرکت مذبوحانه برخی کشورها همچون سوئد در صدور مجوز برای توهین به مقدسات ادیان از جمله قرآن کریم، تصریح کرد: این حرکت نابخردانه را به شدت محکوم می‌کنیم و امید است عامل این جنایت به فرموده رهبر معظم انقلاب به اشد مجازات برسد.
رییس شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: دشمنان اسلام و قرآن بدانند نور قرآن به سراسر جهان گسترده خواهد شد و این نور تا ظهور منجی عالم بشریت و گسترش عدل و داد روشن می‌ماند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *