تشابه رسالت خبرنگاران با اعضای شورای شهر در مطالبه گری / خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسولین هستند

تشابه رسالت خبرنگاران با اعضای شورای شهر در مطالبه گری / خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسولین هستند

تشابه رسالت خبرنگاران با اعضای شورای شهر در مطالبه گری / خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسولین هستند.


رئیس شورای اسلامی شهر همدان کار و رسالت خبرنگاران تشابهی با کار اعضای شورای شهر دارد چرا که اعضای شورا در کنار وظایف خود به نوعی، پل ارتباطی مردم و مسولین هستند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرهمدان ، محمود مسگریان در مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد شهید صارمی، افزود: خبرنگاران پل ارتباطی مسؤولان و مردم هستند و باید مطالبه مردم را به مسؤولان برسانند و از مسؤولان بخواهند به وظایف خود عمل کنند .
مسگریان با بیان اینکه امسال انتخابات را پیش رو داریم و رسانه‌ها باید اخبار صحیح را انتقال دهند، اظهار کرد: رسالت اصلی خبرنگاران این است فضا بگونه‌ای فراهم شود که شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی باشیم تا بتوانیم مشروعیت نظام را تثبیت کنیم.
وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید بر امیدآفرینی در جامعه دارند و عمل مسؤولان می‌تواند امیدآفرینی کند اما خبرنگاران در این امیدآفرینی رسالت مهمی را دارند، افزود: اعضای شورای شهر همدان منتخبان مردم هستند تا خواسته‌های مردم محقق شود.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به وظیفه شورای شهر در مدیریت شهری عنوان کرد: شورا در دوره ششم می‌کوشد نیازهای مردم تأمین شود و در این راستا اعضا گاهی شبانه‌روز پیگیر حل مشکلات مردم هستند.
وی با بیان اینکه از خواسته‌ها و انتقادهای خبرنگاران استقبال می‌کنیم چراکه نیت خدمت به مردم را دارند گفت: مردم شریف ایران با وجود مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها همواره در عرصه‌های مختلف حضور پررنگی دارند که قابل تقدیر است و ما نیز تلاش کردیم تا خدمت به مردم و اهداف نظام و انقلاب محقق شود.
گفتنی است، در ادامه به مناسبت روز و هفته خبرنگار توسط رییس و اعضای شورای اسلامی شهرهمدان از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *