صورت‌جلسه شماره ۱۹۰

صورت‌جلسه شماره ۱۹۰

یکصد ونود و مین جلسه شورای اسلامی شهر همدان (پانزدهمین جلسه سال ۱۴۰۲) در سال دوم دوره ششم با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید واعلام دستور کار توسط جناب آقای مسگریان رئیس محترم شورا از ساعت ۱۵/ ۱۶ روز سه شنبه مورخه ۱۶ /۳/ ۱۴۰۲ در محل سالن جلسات شورا بشرح زیر تشکیل شد :
– نامه ها ، طرح ها و لوایح مطرح شده :

– نامه شماره ۱۴۰۲۰۲۳۱۳۴۳۰۳۲ مورخه ۳۱ /۲/ ۱۴۰۲ شهرداری در مورد اخذ مجوز تسهیلات برات کارت بشرح زیر مطرح شد:
متن لایحه شهرداری : شهرداری همدان در جهت ساماندهی و ایجاد نظم در پرداختها به پیمانکاران قصد دارد از تسهیلات برات کارت بانک شهر استفاده نماید . با توجه به موافقت اولیه اخذ شده از بانک شهرمشخصات برات کارت درخواستی به شرح ذیل می باشد.
سقف اعتباری دو هزار میلیارد ریال و با نرخ ۵ / ۲ درصد کارمزد برای هر برات کارت و ۱۰ درصد مبلغ برات کارت صادره به عنوان پیش پرداخت از حساب شهرداری با مدت های متغیر ۴، ۶ و ۱۲ ماهه است.
خواهشمند است در صورت تصویب و تائید مراتب را به شهرداری امر به ابلاغ فرمایید.
مستند قانونی : بند ۱۳ از ماده ۸۰ قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور
مصوبه شورا : با لایحه شهرداری موافقت شد.

– نامه شماره ۱۴۰۲۰۲۱۹۳۳۹۲۱۰ مورخه ۱۶ /۳/ ۱۴۰۲ شهرداری درمورد افزایش اعتبار ردیف بودجه بشرح زیر مطرح شد:
متن لایحه شهرداری :
بدینوسیله به شرح ذیل لایحه مورد درخواست معاونت خدمات شهری به حضور ارسال می گردد، خواهشمند است دستور فرمائید موضوع بررسی و نتیجه آن امر ابلاغ گردد.
موضوع لایحه : افزایش اعتبار ردیف بودجه “پروژه های مطالعاتی معاونت خدمات شهری و محیط زیست” با کد ۱۰۴۰۱۰۱۰۲۱۲۰ و ایجاد ردیف های جدید مرتبط با معاونت خدمات شهری
با عنایت به عدم تصویب کل مبلغ پیشنهادی ردیف “پروژه های مطالعاتی معاونت خدمات شهری و محیط زیست” و تاکید بر اینکه هر یک از پروژه های مطالعاتی مذکور در جلسات شورای پژوهش شهرداری و شورای اسلامی شهر همدان تایید شده و به منظور کاربردی نمودن هرچه بهتر نتیجه مطالعات موضوعات مطرح شده و اهمیت بالای آن ها در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ جلسات هماهنگی با شورای محترم اسلامی شهر همدان، اتاق اصناف، اساتید دانشگاه و کارشناسان مربوطه به صورت مستمر برگزار گردیده و انتظارات گسترده ای از ادامه روند این اقدامات و مطالعات به خصوص طرح جامع ساماندهی مشاغل و صنوف شهر همدان که درسال ۱۴۰۰ نیز در شورای پژوهش استانداری تصویب گردید در دستگاه های نظارتی به وجود آمده است، نیاز به افزایش اعتبار ردیف فوق و ایجاد ردیف های جدید می باشد که تامین اعتبار جهت افزایش و ایجاد پروژه های جدید به مبلغ ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ هزار ریال از محل کد درآمدی ۱۱۰۱۰۳ تحت عنوان “عوارض متمرکز (فرآورده های نفتی،سیگار و شماره گذاری)” صورت خواهد گرفت.
مصوبه شورا : با لایحه شهرداری موافقت گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *