تجلیل از روابط عمومیی‌های مدیریت شهری همدان

تجلیل از روابط عمومیی‌های مدیریت شهری همدان

در چهارمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر همدان از مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری تجلیل شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه، گفت: از روابط‌عمومی‌های شورا و شهرداری همدان انتظار می‌رود که مدیران شهری را در همه زمینه‌ها، کمک دهند.

کامران گردان ضمن ابراز رضایت از عملکرد مجموعه روابط عمومی‌های مدیریت شهری، افزود: بر اساس فرمایشات رهبر انقلاب، حتی برای دلگرمی مردم هم شده، باید اطلاع‌رسانی شود؛ بنابراین آگاهی مردم از عملکرد و کارکردهای شهرداری ضرورت دارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در ادامه گفت: اطلاع‌رسانی عملکرد مدیریت شهری باید برای عموم شهروندان ترسیم شود.

حمید بادامی‌نجات با تأکید بر بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های رسانه‌ای و فضاهای مجازی، بیان کرد: طبیعی است روزنامه هگمتانه به تنهایی نمی‌تواند همه سلایق جامعه را تأمین کند. رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان هم گفت: مجموعه روابط عمومی‌ها باید اطلاع‌رسانی خدمات مدیریت شهری را تقویت کنند.

حسین قراباغی با تأکید بر اینکه رضایتمندی مردم، پشتیبانی نظام را به دنبال دارد، ابراز امیدواری کرد در زمینه خبررسانی واقعیت‌های مدیریت شهری همدان، پیشرو باشیم.

در ادامه علی فتحی، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها نقش مهمی در اطلاع‌رسانی ایفا می‌کنند، گفت: در نظر گرفتن بودجه مستقل و اضافه‌کاری‌ها، فراهم کردن تجهیزات مورد نظر، عدم همکاری تنگاتنگ امور مالی، نداشتن قرارداد برخی از همکاران فعال و نبود نیروی انسانی لازم و همچنین چند سمتی بودن از جمله مشکلات و درخواست‌های حوزه روابط عمومی است که می‌بایست مورد پیگیری قرار گیرد.

شهردار همدان نیز گفت: با توجه به گستردگی عملکرد مجموعه شهرداری‌ها، ضرورت اطلاع‌رسانی به‌موقع در فضای مجازی و رسانه‌ها مشهود است.

عباس صوفی با اشاره به اینکه مردم آگاهی لازم از عملکرد شهرداری ندارند، افزود: از مدیران و کارشناسان روابط عمومی مدیریت شهری همدان انتظار می‌رود که با تقویت نقاط قوت، اطلاع‌رسانی را به صورت حرفه‌ای و جامع‌تر با بهره‌گیری از روش‌های نوین، انعکاس دهند.

وی با تأکید بر بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها به‌ویژه روزنامه هگمتانه، اظهار کرد: سال گذشته ۱۸۷ پروژه در شهر داشته‌ایم؛ در حالی که امسال ۴۴۰ پروژه فعال تعریف شده است که می‌بایست اطلاع‌رسانی به‌موقع در این زمینه جدی‌تر گرفته شود.

گفتنی است؛ روابط عمومی شهرداری همدان در سال‌های ۹۶ و ۹۷ به عنوان برترین روابط عمومی شهرداری‌های استان برگزیده شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *