حرکت جهادی منطقه ۳ در احداث مجتمع الماس غرب قابل تقدیر است

حرکت جهادی منطقه ۳ در احداث مجتمع الماس غرب قابل تقدیر است

رییس شورای اسلامی شهر همدان با بیان حرکت جهادی شهرداری منطقه ۳ در خصوص احداث مجتمع خدماتی رفاهی الماس غرب و جابجایی دکه‌های بلوار فرودگاه قابل تقدیر است، گفت:،طی چند سال گذشته عمر شهرداری چنین عملکرد مطلوبی را نداشته‌ایم.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در جمع خبرنگاران با تقدیر از زحمات و فعالیت‌های شهرداری منطقه ۳، بیان کرد: تلاش‌ها و خدمات منطقه ۳ در شهر کاملاً مشهود بوده و حرکات خوبی در این منطقه دیده می‌شود.
وی با تقدیر از حرکت جهادی شهرداری منطقه ۳ در خصوص احداث مجتمع خدماتی رفاهی الماس غرب و جابجایی دکه‌های بلوار فرودگاه، افزود: طی چند سال گذشته عمر شهرداری چنین عملکرد مطلوبی را نداشته‌ایم.
رییس شورای اسلامی شهر همدان راه‌اندازی مجتمع الماس غرب را به منظور ساماندهی ورودی شهر دانست و تصریح کرد: امید است با اینگونه اقدامات شاهد تحول در ورودی‌های شهر همدان باشیم.
مسگریان ادامه داد: در بحث هدایت آب‌های سطحی در برخی مناطق شهر طی سال‌های گذشته، مشکلات رفع شده است که متأسفانه هنوز در یک کوچه در منطقه خضر این مشکل باقی مانده و باید طی یک ماه آینده و شروع بارش‌های پاییزی این مورد نیز در توافق با آبفا رفع شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *