پیام تبریک رئیس شورای شهرهمدان به مناسبت روز آتش‌نشانی

پیام تبریک رئیس شورای شهرهمدان به مناسبت روز آتش‌نشانی

کامران گردان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان طی پیامی، هفتم مهرماه؛ روز آتش نشانی و ایمنی را به جامعه آتش‌نشانان تبریک و تهنیت گفت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرهمدان؛ متن پیام وی بدین شرح است:

آتش‌نشانی، شغلی است که با اضطراب، ترس، نگرانی، شیرینی، تلخی و تأسف همراه است و مهر به زندگی انسان‌ها، در تلاش و پشتکار خستگی‌ناپذیر آتش‌نشانان نمایان است.

هفتم مهرماه؛ روز آتش نشانی و ایمنی، روز قدردانی از نماد ایثارگری و از خودگذشتگی، فرشته‌های نجاتی است که در مواقع خطر بزرگترین نعمت خود «حیات» را به مخاطره می‌اندازند.

یادآوری این روز بزرگ، به پاسداشت حماسه‌آفرینی‌ها و از خودگذشتگی‌های آتش‌نشانان میهن اسلامی ایران در عرصه دفاع مقدس بوده است؛ غیور مردانی که با اخلاص و احساس مسئولیت، به امر خطیر خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان ناشی از حملات دشمن پرداختند و برگ زرین دیگری از ایثار و جوانمردی را در دفتر این مرزوبوم ثبت کردند.

اینجانب ضمن قدردانی از خدمات شبانه‌روزی تمامی آتش‌نشانان خدوم و زحمتکش به‌ویژه کارکنان سازمان آتش‌نشانی شهرداری همدان، روز آتش‌نشانی و ایمنی را صمیمانه به این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق و سلامتی را برای تمامی آتش‌نشانان فداکار کشور از خداوند متعال خواهانم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.