پیام شورای شهر همدان به‌مناسبت روز ارتش

پیام شورای شهر همدان به‌مناسبت روز ارتش

سید مسعود عسگریان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان طی ارسال پیامی ۲۹ فروردین روز بزرگداشت حماسه‌آفرینی‌های دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، متن پیام وی به شرح زیر است:
٢٩فروردین‌ماه؛ سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی، یادآور رشادت‌های دلیرمردانی است که شجاعانه به دفاع از میهن پرداختند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب «یک روز تاریخی و پر مضمون و جزو خاطره‌های مانـدگار و معنادار به حساب می‌آید».
تلاش و همت ارتش در طول ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن و همچنین در روزهای بحرانی کشور به‌ویژه بیماری کرونا، این مرز و بوم را وام‌دار خود کرده است و تاریخ سراسر افتخار میهن‌مان به داشتن ارتش و دلاوران غیور جان بر کف و ایثارگر به خود می‌بالد.
خدا را سپاس‌گزاریم که حفاظت از ایران عزیزمان بر عهده فرزندانی از جنس مردم، اقتدار و استقامت است که از وجب به وجب این خاک مقدس دفاع می‌کنند.
اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای شهر همدان ضمن گرامیداشت ۲۹ فروردین‌ماه، روز ارتش؛ سربلندی، غرور و عزت ایران اسلامی را در پرتو رشادت‌های ارتش جان برکف از خداوند سبحان خواستارم و برای دلاوران غیور این مرز و بوم به‌ویژه نیرو‌های ارتشی مستقر در خطه همدان، آرزوی شادکامی و بهروزی دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *