خواستار حفظ عزت جمهوری اسلامی باشیم

خواستار حفظ عزت جمهوری اسلامی باشیم

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر با تأکید بر اینکه باید همواره خواستار حفظ عزت جمهوری اسلامی باشیم، گفت: تمامی مسؤولان باید به منظور کسب رضایت خدا به فکر خدمت به مردم بوده و برای خدمت به خلق به دور از بت های سیاسی، اقتصادی، شهوانی و…، بنده خدا باشیم.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در نطق پیش از دستور صحن شورا، اظهار کرد: نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ فرجام شیرینی بر دفاع متقابل اسلامیت از جمهوریت و جمهوریت از اسلامیت نظام بود و این مهم تأیید نهایی بود که جمهوریت نظام همان اسلامیت آن و اسلامیت آن همان جمهوریت است.
به گفته وی، نهم دی‌ماه پایان فتنه‌ای بود که با شورش علیه جمهوریت آغاز شد و همان طور که باید به تقابل با اسلامیت انجامید.
کاوسی‌امید با بیان اینکه مظهر اسلامیت نظام، ولایت فقیه است، گفت: ایشان در مقابل شورشیان علیه جمهوریت ایستادند و از رأی مردم دفاع تمام‌قد داشتند و این مهم، خاصیت اسلامیت بود که کینه‌ای در دل شورشیان و سران یاغی آنها، ایجاد شد و باطن و ذات دشمنان نظام در راستای جنگ با جمهوری اسلامی برملا شد.
وی معتقد است: این رفتار سند صحت این کلام بود که «جمهوری اسلامی» کلمه‌ای واحد است که متأسفانه دشمنان داخلی و خارجی نظام هیچگاه آن را درک نکردند و دست بر قضا عامل شکست همیشگی‌شان نیز همین بوده است.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: دشمنان بر این اندیشه‌اند که فروپاشی محتوایی نظام را شاهدیم؛ در حالی که این ادعا در ذهن آنها تداعی شده است و اسلام را فراموش کرده‌اند.
کاوسی‌امید در پایان گفت: باید بنای مستحکم جمهوری اسلامی را باور کرده و با جمهوریت، اسلام را و با اسلامیت، جمهوریت را پاس بداریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *