لزوم ساماندهی سه راهی بلوار جانبازان در راستای کاهش ترافیک 

مهدی حیدری

لزوم ساماندهی سه راهی بلوار جانبازان در راستای کاهش ترافیک 

رئیس کمیسیون فنی، عمرانی و حمل‌ونقل شورای شهر همدان بر لزوم تعیین تکلیف و ساماندهی ترافیکی سه راهی بلوار جانبازان تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری در جلسه کمیسیون فنی، عمرانی و حمل‌ونقل شورا که با حضور اعضای کمیسیون، رئیس و کارشناسان سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری همدان برگزار شد، گفت: با افزایش حجم تردد خودروها در سطح شهر و همچنین گسترش زندگی شهرنشینی شاهد افزایش ترافیک در نقاط مختلف شهر هستیم که این موضوع نیازمند اقدام کارشناسی در جهت ساماندهی وضع موجود است.
وی با بیان اینکه تسهیل تردد در معابر اصلی شهر از مطالبات اصلی شهروندان است، افزود: به دلیل بافت قدیمی شهر همدان بیشتر معابر اصلی کم عرض هستند که  ظرفیت حجم بالای خودروها را ندارند و همین موضوع باعث چالش ترافیکی و گله مندی شهروندان در نقاط مختلف شده است.
حیدری تصریح کرد: حد فاصل سه راهی بلوار جانبازان، بلوار شهیدان بهادربیگی و خیابان ابوذر یکی از نقاط پرتردد و پرترافیک شهر همدان در ساعات اوج تردد است که منجر به گره کور ترافیکی در این نقطه شده است که هر چند اقداماتی در جهت ساماندهی این نقطه صورت گرفته اما نتیجه مطلوب حاصل نشده است.
رئیس کمیسیون فنی، عمرانی و حمل و نقل و ترافیک شورای شهر همدان تاکید کرد: ساکنین این منطقه و سایر شهروندان که از این منطقه تردد دارند خواستار ساماندهی و کاهش بار ترافیک و تسهیل عبور و مرور هستند که در این خصوص برگزاری جلسات دقیق کارشناسی و آسیب شناسی در جهت کاهش مشکلات موجود امری اجتناب‌ناپذیر و ضروریست.
حیدری با تاکید بر اینکه جلب رضایت شهروندان در اولویت خدمت رسانی شورا و شهرداری قرار دارد، افزود: لازم است سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری در اسرع وقت به بررسی دقیق وضعیت موجود در نقطه پرترافیک سه راهی بلوار جانبازان بپردازد و با یک اقدام کارشناسی و جهادی عبور و مرور در این منطقه را تسهیل بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *