پیام رئیس شورا به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیام رئیس شورا به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

کامران گردان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان طی پیامی، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.


به گزارش روابط‌ عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن پیام وی آمده است:
نهال انقلاب اسلامی ایران در بهمن‌ماه سال ۵٧ با رهبری داهیانه امام خمینی(ره)، روحیه انقلابی و آزادی‌خواه ملت ایران و بر پایه ایمان و اعتقاد به خون هزاران شهید در این سرزمین پای گرفت.
۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد؛ این سالها بر عزت و اقتدار ایران اسلامی با خودباوری و ایمان به سرزمین افزوده شده است. در آستانه چهل‌ویکمین سال، استقامت و پایمردی مردم ایران نشان‌دهنده روحیه استکبارستیزی ملت همیشه در صحنه است که با وجود توطئه‌های دشمن در ابعاد مختلف اقتصادی و سیاسی همواره پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و به ارزش‌های اصیل ایران اسلامی پایبندند.
دستاوردهای بی‌نظیر انقلاب اسلامی در استان همدان که ثمره رشادت دلاورمردان و شهدای معظم دوران انقلاب و جنگ تحمیلی است، موجب شده تا این خطه از ایران عزیز همواره پیشگام مبارزه با بدخواهان نظام باشد.
ایام مبارک دهه فجر و روزهای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور اراده و عزم ملت ایران برای فرداهای بهتر و یک‌دلی و همراهی در راستای خواست عمومی و پایش و مراقبت دائمی از دستاوردهای آن است.
بدون شک تداوم راه و مسلک شهدای گرانقدری چون سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گرو اتحاد و انسجام ملی و تقویت روحیه مقاومت و خودباوری در جامعه است.
اینجانب ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به پیشگاه رهبر معظم انقلاب و مردم شریف و ولایتمدار ایران، مسئولان را به خدمت صادقانه و تلاش وافر برای رفع مشکلات مردم دعوت می‌کنم تا ضمن تحقق رونق تولید و درونزایی اقتصاد بتوانیم زمینه ‌مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنیم و پرچم انقلاب اسلامی را به دست موعود نجات‌بخش بسپاریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.